به سایت قالب وبلاگ پرشین بلاگ پوسته خوش آمدید         چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

پرشین بلاگ ، اولین سرویس ارائه دهنده ی وبلاگ در کشور ایران بود ، البته قبلا با دامنه ی دات کام کار می کرد و به دلیل یک اتفاق نا خوشایند ، سایت پرشین بلاگ دات کام از دست رفت و هم اکنون با دامنه ی آی آر فعال است.

پرشین بلاگ یکی از پر کاربرترین های سرویس های وبلاگ دهی است و قالب هایی هم به طور پیش فرض ارائه کرده است . اما واقعا قالب های پیش فرض کافی نیست ، البته مدیران پرشین بلاگ نیز متوجه این موضوع بوده اند و سال 90 اقدام به معرفی بعضی سایت های وبلاگ دهی در بخش ویرایش قالب های کاربران کردند.

اما برسی های سایت پوسته نشان می دهد که همه ی سایت های معرفی شده توسط پرشین بلاگ بی نقص نیستند و بعضی از آنها قابل اطمینان نبوده اند.

از این رو تصمیم گرفتیم توانا ترین و البته قابل اطمینان ترین سایت های ارائه دهنده ی قالب پرشین بلاگ را در پوسته معرفی کنیم.

سایت هایی که در بخش پایین معرفی می شوند ، بهترین گزینه برای انتخاب قالب وبلاگ پرشین بلاگ هستند.

سایت هایی که پس از چندین سال توانستند جایگاه مستحکمی بدست بیاورند و اگر کاربر حرفه ای پرشین بلاگ باشید قطعا خودتان با این سایت ها آشنایی دارید و البته بعضی سایت های دیگر ، اما ما فقط بهترین گزینه ها را برای انتخاب قالب پرشین بلاگ معرفی می کنیم ، سایت هایی که طی چندین سال کار ، توانایی ها و قدرت و اعتبار لازم را کسب کرده باشند.

  

پوسته بهترین ارائه دهنده قالب وبلاگ پرشین بلاگ